JavaScript must be enabled

FAQ

Pro firmy

Proč využívat BoomIT?

BoomIT je nejpohodlnější způsob, jak najít toho správného pracovníka v oblasti IT. Vzhledem k našemu sofistikovanému vyhledávacímu algoritmu ve spojení s jednoduchou a přehlednou filtrací, je zaručeno, že společnost najde kandidáta, který plně splňuje předpoklady pro danou pracovní pozici.

Kolik to stojí?

BoomIT je suverénně nejlevnější způsob náboru IT na českém trhu. Pokud si jako společnost vyberete jednoho z našich nabízených kandidátů, vezmeme si provizi pouze ve výši 14% ročního platu. Pokud s kandidátem nebudete v rámci 3 měsíců spokojeni, provizi Vám v plné výši vrátíme zpět.

Jak dostanu přístup do databáze kandidátů?

Získat přístup do naší databáze vhodných talentů Vám zabere pouze pár minut. Stačí vyplnit pár základních informací ohledně vašeho podnikání a obsazovaných pozic. Poté můžete listovat seznamem vhodných kandidátů a oslovit ty nejvhodnější, pozvat je na pohovor a přijmout je do svých řad. Do tohoto bodu je vše zcela zdarma.

Na co se specializujeme?

Pokrýváme všechny oblasti IT. Naším cílem je vytvořit efektivní náborový proces, s tím souvisí naše schopnost obsadit jakékoli pozice v IT.

Jak mi bude zaručeno, že najdu toho správného kandidáta?

Pravděpodobnost, že zde najdete správného kandidáta, je umocněna hned dvěma faktory. Prvním je ten, že máme jednoduchý a přehledný systém filtrace, který vám odhalí pouze ty kandidáty, kteří splňují vaše předpoklady. Druhým faktorem je zobrazení pouze takových profilů, které mají aktivně zájem přijímat nové nabídky. V pravidelných intervalech dostanete přístup k nejčerstvějším profilům v databázi, což nábor velmi urychlí.

Pro uchazeče

Proč využívat BoomIT?

BoomIT je nejpohodlnější způsob, jak najít novou výzvu v oblasti IT, či jak vzhledem k našemu sofistikovanému vyhledávacímu algoritmu ve spojení s jednoduchou a přehlednou filtrací je plně zaručeno, že kandidát získá pouze takové nabídky, které splňují jeho konkrétní představy.

Na koho je BoomIT cílený?

Jste vývojář, designér nebo máte jiné zkušenosti s IT? Práci si zde najdou všichni, kterým není pojem Informační technologie cizí. Zaregistrujte se a nechte o sebe firmy bojovat.

Kolik to stojí?

Pár minut vašeho času při vyplnění profilu. Jinak je aplikace pro uchazeče zcela zdarma a navíc odměňuje. Pokud si přes BoomIT najdete práci, dostanete odměnu 15 000 CZK hned ze startu.

Jak zamezím tomu, aby mi chodily nezajímavé nabídky?

BoomIT si zakládá na jednoduché, rychlé a přehledné filtraci kritérií. U nás se nestane, že by vás oslovila nabídka, která nesplňuje vaše požadavky. Nabídky, které vám budou chodit, budou podle vašich technologických, ale i platových představ, protože si zde vyplňujete i svá platová kritéria. To nejlepší je, že celý proces probíhá v naprosté anonymitě a vaše kontaktní údaje se ukáží druhé straně pouze po vašem schválení.

Co se stane, když dostanu nabídku?

Jakmile vaše kritéria zapadnou do požadavků zaměstnavatele a ten vás následně osloví s nabídkou, budete požádáni o odkrytí vašich kontaktních údajů . Pokud tak učiníte, navážete s potenciálním zaměstnavatelem komunikaci, ze které vyplyne pozvánka na osobní pohovor. V případě, že se vám podmínky zalíbí a podepíšete smlouvu, dostanete novou práci a spolu s ní odměnu v hodnotě 15 000 CZK.